Skip to content Skip to footer

Zdobywaj klientów z Google Ads. Pełna kontrola kosztów i przejrzyste wyniki.

Co to jest Google Ads?

Google Ads, wcześniej znane jako Google Adwords, są to reklamy wyświetlane w wyszukiwarce Google, a także w jej sieci reklamowej rozliczane na zasadzie tzw. PPC (Pay Per Click), czyli płacisz tylko w przypadku, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę.

Kiedy warto wybrać reklamy Google Ads?

Google Ads jest rozwiązaniem korzystniejszym niż pozycjonowanie stron, jeśli zależy Ci na szybkim zdobyciu nowych klientów. Reklamy Google Ads często można stosować też jako uzupełnienie pozycjonowania. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do skorzystania z formularza obok.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Reklamy Google Ads wyświetlane są tylko dla słów kluczowych, które wybierzesz. Masz pełną kontrolę nad tym, gdzie wyświetlają się Twoje reklamy, dzięki temu trafiasz tylko do osób, które szukają Twoich produktów lub usług.

Jeśli zależy Ci na natychmiastowym dotarciu do potencjalnych klientów, jest to bardzo dobra forma promocji Twojej strony, ponieważ czasami już kilka godzin od aktywacji kampanii reklamowej wystarczy, by Twoje reklamy wyświetlały się w Google, a co za tym idzie już pierwszego dnia masz szansę na zdobycie nowych klientów.

To Ty decydujesz jaki budżet przeznaczysz na kampanię reklamową Google Ads. Nie ma możliwości by Google naliczyło jakiekolwiek dodatkowe opłaty, czy też przekroczyło zakładany budżet.

W Twoim sklepie pojawiła się nowość, którą chcesz szybko wypromować? Nie ma problemu. W każdej chwili możesz do swojej kampanii dołączyć nową reklamę poświęconą konkretnemu produktowi czy usłudze.

Kluczowe w przypadku reklam Google Ads jest odpowiednie dobranie słów kluczowych. Często lepiej wybrać bardziej niszowe słowa kluczowe, niż zbyt ogólne, najpopularniejsze słowa, które bardzo szybko wyczerpią Twój budżet, a mogą nie przynieść oczekiwanego zysku.

Wypełnij formularz, a porozmawiamy o kampanii Google Ads dla Twojej strony.

Zdobywaj nowych klientów już od pierwszego dnia swojej działalności