Skip to content Skip to footer

Pokaż swoje produkty z lepszej strony.

Co to jest fotografia produktowa?

Fotografia produktowa (zwana inaczej packshot) ma na celu przedstawić produkt tak, by zachęcał potencjalnych kupujących do dokonania zakupu. Ludzie są wzrokowcami, dlatego jeśli masz profesjonalne zdjęcia prezentujące Twój produkt w atrakcyjny sposób, znacznie zwiększasz szansę na jego sprzedaż. Zdjęcia produktowe powinny być wykonane tak, by jak najlepiej prezentowały jego rzeczywisty wygląd.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Fotografia produktowa może nawet kilkukrotnie zwiększyć Twoją sprzedaż. Ludzie chętniej kupują produkty, które ładnie prezentują się na zdjęciach. Ważne jest aby podczas takiej fotografii pokazać rzeczywisty wygląd produktu, jego fakturę, by klient mógł się poczuć jakby oglądał go na żywo.

Wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy Ci nasz pomysł na sesję Twoich produktów. Zapraszamy?

To zależy od wielkości zamówienia i trudności wykonania zdjęć danego produktu. Jesteśmy w stanie dopasować się terminowo do oczekiwań klienta. Terminowość stawiamy sobie za priorytet, dlatego jeśli uzgodnimy z Tobą jakiś termin, stajemy na głowie by go dotrzymać.

Oczywiście! Odległość nie stanowi dla nas bariery nie do przejścia. Możemy zamówić kuriera, który dostarczy nam przesyłkę, produkty w ten sam sposób wrócą do Ciebie.

Potrzebujesz fotografii produktowej? Wypełnij formularz, a uzgodnimy szczegóły współpracy.

NASZA FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Fotografia produktowa może zwiększyć Twoją sprzedaż kilkukrotnie.