Skip to content Skip to footer

Zdobywaj klientów z Facebook Ads. Wykorzystaj możliwości mediów społecznościowych.

Co to jest Facebook Ads?

Facebook Ads są to reklamy publikowane w serwisie Facebook, których zadaniem jest trafienie do konkretnej grupy odbiorców i uzyskanie w ten sposób większej ilości polubień, komentarzy, udostępnień, czy też po prostu zwiększenie sprzedaży czy ruchu na Twojej stronie. Reklamy Facebook Ads są bardzo ciekawym narzędziem, gdyż możemy w nim bardzo dokładnie sprecyzować grupę odbiorców i zawęzić ją np. do osób lubiących fanpage Twojej konkurencji, czy interesujących się tym, co masz im do zaoferowania, dlatego możesz ograniczyć się tylko do osób, które mogą być Twoimi potencjalnymi klientami.

Dlaczego warto stosować Facebook Ads?

Facebook Ads to bardzo efektywne narzędzie, które pomoże Ci zwiększyć liczbę klientów już przy niewielkim nakładzie finansowym. 
Łatwe wdrożenie kampanii. Ustawienie kampanii reklamowej w Facebook Ads nie wymaga wielkiego nakładu czasu i jest łatwe do zrobienia.
Możliwość idealnego dopasowania grupy odbiorców. Facebook udostępnia możliwość bardzo dokładnego doprecyzowania grupy osób, do których chcesz kierować swoją reklamę. 
Określenie celu reklamy. W Facebook Ads oprócz możliwości dokładnego określenia grupy odbiorców, możemy też zdecydować jaki ma być cel reklamy, np. zwiększenie ilości polubień fanpage, ruchu w witrynie, czy też ilości złożonych zamówień.
Pełna kontrola kosztów. W Facebook Ads podobnie jak w przypadku Google Ads, możemy dokładnie określić ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na reklamę i nasz budżet rozłożyć na określoną ilość dni.

Wypełnij formularz, a porozmawiamy o kampanii Facebook Ads dla Twojej strony.

Około 17 milionów Polaków jest na Facebooku. Wykorzystaj to.